МЗС пропонує ввести подвійне громадянство в Україні

Вопросы гражданства, выхода из гражданства, второе гражданство, уведомления о наличии ВНЖ/гражданства, бизнес, работа и оформление РВП/ВНЖ и многое другое
Ответить
Alex 22
Солдат
Солдат
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Чт май 17, 2018 3:15 pm

МЗС пропонує ввести подвійне громадянство в Україні

Сообщение Alex 22 » Вт окт 30, 2018 3:54 pm

Таку заяву зробив міністр закордонних справ Павло Клімкін
В Україні потрібно почати дискусію щодо запровадження подвійного громадянства. Таку заяву зробив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час виступу у Львові.

"Зараз ми в Україні маємо почати суспільну дискусію щодо можливості бути громадянином декількох країн, потрібно чесно це сказати. Проте ми не можемо навіть говорити про подвійне громадянство з Росією під час де-факто війни з нею".

Подвійне громадянство не повинні мати військові командири.

"Ті, хто має російські паспорти, хай їх здають, про всіх інших потрібно говорити. Подвійне громадянство може бути лише за чітких умов. Його не зможуть мати військові командири, воно не дає можливості обіймати певні посади.

Подвійне громадянство практикують у деяких країнах Європи. Натомість у нас його носії порушують законодавство, хоча це ще не означає, що вони злочинці. В зоні АТО загинули щонайменше 11 мешканців Закарпаття з подвійним громадянством".

Ответить